CIB sluit aan bij Federatie Vrije Beroepen

16 februari 2015
Teaser: 

CIB Vlaanderen ondertekende vorige week een samenwerkingsovereenkomst met de Federatie Vrije Beroepen, aangesloten bij UNIZO. "De rol en het marktaandeel van de vastgoedmakelaar is de laatste decennia onmiskenbaar groter geworden", zegt CIB voorzitter Stephan Coenen. "We informeren, begeleiden en ondersteunen onze leden. Dankzij de samenwerking met de Federatie Vrije Beroepen zal deze ondersteuning nog versterkt worden."

Coenen: “Het is dan ook onze voortdurende zorg om onze diensten goed te omkaderen en zelfs verder uit te breiden. En om ervoor te zorgen dat onze leden onmiddellijk en correct geïnformeerd worden over alles wat reilt en zeilt in onze sector. Naast de aandacht voor de dienstverlening en de ontwikkeling van tools voor de vastgoedprofessionals gaat bijzondere aandacht uit naar het kritisch opvolgen van vastgoedwetgeving en het informeren van beleidsmakers- en beslissers over de realiteit van de vastgoedwereld. Zo kan er met kennis van zaken wetgevend werk worden afgeleverd, idealiter proactief getoetst aan de haalbaarheid op het terrein. "

Voor de Federatie Vrije Beroepen is het intussen de 25e aangesloten beroepsorganisatie.

 

Share: